| Bââzz a întrebat:

Cine imi spune niste aplicatii pentru android care sa iti faci o casa sau o familie... oare sims il pot instala pe Samsung galaxy young?

Răspuns Câştigător
| dodicuta a răspuns:

Instaleaza-ti sims freeplay.e singurul sims gratis.

5 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Îţi recomand POU sau SIMS. Şi da, SIMS îl poţi downloada gratuit de pe Google Play, cât şi celălalt joc.

Pa-pa.

| Bââzz explică (pentru Hydrangeaceae):

Si pe sims imi pot face familie? e la fel ca cel de pe pc?

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru Bââzz):

Da, este la fel.
Şi eu l-am downloadat pe un Samsung Galaxy S3 şi pot să-ţi spun că grafica este foarte bună iar jocul merge excelent, nu se întrerupe deloc.

| Bââzz explică (pentru Hydrangeaceae):

Dar cum se numeste? imi poti da un nume exact cum sa il caut pe magazin play? te roog

| LivingLouder a răspuns:

Sims cred ca se poate descarca. in rest nu stiu.