| Denisucu55 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Y S5620 Young, il am de curand si nu ma prea pricep la el. Daca nu are Android Market, pot sa il downloadez de pe net sau... Va rog, as vrea sa-mi descarc aplicatii...

Răspuns Câştigător
| deepinlovewithyou a răspuns:

Android Market s-a transformat in Magazin Play, i-au schimbat denumirea si putin interfata, dar e aceeasi chestie. De acolo descarci aplicatii pentru Android. happy Funda?

4 răspunsuri:
| deepinlovewithyou a răspuns:

Normal ca poti sa downloadezi, doar ca poti downloada fisiere in format.apk ( specific sistemului Android ). Daca nu-ti apare Andoid Market ( mai nou Magazin Play ), poti sa-l descarci de pe internet. Bafta!

| Denisucu55 explică (pentru deepinlovewithyou):

Deci Magazin Play e un fel de Android Market? Eu am Magazin Play, deci e OK? Mai are rost sa downloadez Android Market?

| Denisucu55 explică (pentru deepinlovewithyou):

Mersi mult. Daca mai am ceva nelamuriri, pot apela te rog la tine?

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru Denisucu55):

Desigur big grin. Imi trimiti un mesaj, sau lasa-mi ID tau in caz ca nu poti trimite mesaje.

| deepinlovewithyou a răspuns (pentru Denisucu55):

Android Market s-a transformat in Magazin Play, i-au schimbat denumirea si putin interfata, dar e aceeasi chestie. De acolo descarci aplicatii pentru Android. happy Funda?