| Mihaita21 a întrebat:

Cine si-a cumparat de pe olx... vreau sa iau ca si cadou un s4 da' mi-e tarsa, mi-e sa nu mi-o iau rau, totusi sunt 9 milioane. Nu stiu tepe ceva?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de la cine iei. Poate fi teapa, poate nu. Cere transport cu verificare colet si gata

4 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Iti iei frumos prin fan courier..si desfaci pachetul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ceri vanzatorului sa trimita cu optiunea de verificare a coletului, astfel poti vedea daca este ceva in neregula. Ai voie sa verifici produsul 5 minute, e suficient pentru a vedea daca este ok un lucru mic precum un telefon.
http://olx.ro/livrare-cu-verificare/

| 0wN a răspuns:

Daca e Samsung merge.

| TeeaCup a răspuns:

Eu mi-am luat 2 telefoane si sunt multumita ( doar cu verificare colet).