| DenisIonut01 a întrebat:

Cine stie unde pot gasi sau cum se numeste acel live wallpaper din video acesta?
Edit: https://www.youtube.com/......tps?/watch uitasem sa pun link la video

10 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Mi se pare ca ai s2, nu?
si eu. exista in telefon, dar eu nu am baterie si nu am cum sa-ti explic, o sa-l incarc mai tarziu.pana atunci cauta in google play Wallaper live.

| DenisIonut01 explică (pentru davidtm):

Ai vazut video? nu il am in telefon, si nu e live wallpaper official de la s3, nu ma pun sa caut in google play ca imi ia mult timp si nici nu stiu daca il gasesc.

| davidtm a răspuns (pentru DenisIonut01):

Eu am avut acel live wallaper, in telefon, cand aveam android 4, 1, 2
e de la android, nu trebuie sa-l descarci tu.

| DenisIonut01 explică (pentru davidtm):

Daca zici tu... aștept sa imibzica cineva cum se numeste ca eu nu il am in telefon. Si am versiunea 4.1.2

| davidtm a răspuns (pentru DenisIonut01):

Pardon,cand aveam 4.0.3 aveam acel live wallaper, acum am si eu 4, 1, 2

| DenisIonut01 explică (pentru davidtm):

Cred ca il confunzi cu galaxya aia care se invarte dar eu il vreau pe acela care cand il atingi scoate un sunet.

| davidtm a răspuns (pentru DenisIonut01):

Aa nu e aia cu galaxia?
atunci nu stiu.
poate pe s2 nu merge.

| DenisIonut01 explică (pentru davidtm):

Pfff, nu ao vazut video?

| davidtm a răspuns (pentru DenisIonut01):

Da ma l-am vazut.

| DenisIonut01 explică (pentru davidtm):

Pai nu imi imaginez cum l-ai confundat