| lucirusu2 a întrebat:

Cred ca toata lumea a auzit de Bongo.As vrea sa ii trimit un mesaj dar nu sunt sigur de un lucru.Eu am un abonament cu mesaje nelimitate,daca am acest abonament vor mai exista costuri? Pare o intrebare idioata dar vreau sa fiu sigur, Multumesc pentru raspuns happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu am abonament si dau 6 lei pe mesaj.Te sfătuiesc sa nu ii trimiți.Am trimis si eu si de atunci primesc non stop msg de la el ca e nu stiu ce barfa despre mine si sa.o dau msg, etc.Si ca sa.l faci sa taca trebuie sa spui STOP care bineinteles ca valorează tot 6 lei.Deci pentru niste prostii nu merita sa cheltui bani.Eu regret ca o.am folosit.

| lucirusu2 explică (pentru anonim_4396):

Ok merci de atentionare happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ai sms uri nelimitate pentru numere normale nu pentru numere cu suprataxa.

Ala te taxeaza 1. 5euro pe sms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere happy mersi si eu