| Sym_Symo_1997 a întrebat:

Credeti ca e de incredere sa cumpar o macheta iphone de pe OLX? Va rog e urgent.

Răspuns Câştigător
| 555ALX a răspuns:

Macheta este teoretic o copie a originalului care nu functioneaza.Replica este o copie functionala a originalului care functioneaza dar are deosebiri fata de original.De exemplu replicile la iphone au android.Nu merita.A avut un prieten de al meu o replica de iphone 5 care era din plastic...era practic o jucarie care semana cu iphone 5 si avea android.

1 răspuns:
| pilaf a răspuns:

Doar dacă te întâlnești personal cu vânzătorul. Astfel, poți vedea dacă plătești exact ceea ce dorești să cumperi.