| Anonim2003000 a întrebat:

Credeti ca voi mai gasi One Plus 6T 8gb ram si 256gb stocare pe site-un oficial One Plus prin decembrie sau ianuarie?

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

La Oneplus nimic nu e sigur. Am vrut sa cumpar modelul Oneplus 5 anul trecut pe vremea asta si deja nu il mai vindeau la doar cateva luni de la aparitie pentru ca pregateau versiunea 5T. Si acum pregatesc versiunea 7.
Nu se stie cat mai ramane 6T-ul in vanzare. Versiunea cu 8G RAM dispare prima de pe site.