| znstr a întrebat:

Cu cat as putea sa vand un Samsung Galaxy S II? il am de aproape un an, a fost tinut doar in husa, cu folie.

10 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Fara suparare, dar eu zic ceva real: nu o sa intereseze pe nimeni cati bani ai dat tu pe el cand l-ai luat nou.
Daca vrei sa il vinzi, undeva la 600-700 lei, asta daca vrei sa vinzi. Daca vrei sa il tii la vanzare, fara sa ai prea multi cumparatori poti sa ceri cat vrei tu, dar cel mai ok e la aprox 700.

| znstr explică (pentru sltlp):

Am spus pretul cu care l-am cumparat pentru ca mi s-a parut f mare diferenta de pret. Multumesc de informatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 5 milioane pana la 7

| Dlkee a răspuns:

Maxim 4 milioane.

| znstr explică (pentru Dlkee):

4? Eu l-am cumparat cu 1800 lei big grin

| Dlkee a răspuns (pentru znstr):

18 milioane sau 1 milion 800?
Eu am tot s2 si am dat pe el 6 milioane... straight face

| znstr explică (pentru Dlkee):

18 milioane, l-am luat de nou de la Domo. laughing acum as fi vrut sa-l dau si sa pun o diferenta ca sa-mi iau un S III

| Dlkee a răspuns (pentru znstr):

Hai maxim 5 :p, dar cu mai mult nu ti-l ia nimeniwinking
Dar daca zici ca e intr-o stare foarte buna. poate ai noroc :*

| znstr explică (pentru Dlkee):

Sper. Merci de informatie happy

| vasiyo a răspuns:

Cam 6 milioane.