| Calauz_Paul_1996 a întrebat:

Cu prelungire de abonament(11 euro abonamentul) la Orange ..cam cat trebuie sa dau in plus pentru un S3

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti afla cat trebuie sa platesi pentru telefon in conditiile in care doresti o prelungire a abonamentului apeland gratuit 411 Serviciul clienti. De asemenea, daca ai un cont pe site-ul nostru, poti afla chiar tu pretul telefonului impreuna cu prelungirea de abonament.
O zi buna,
Orange Helpers

| RandyOrton113 a răspuns:

Salut
Fa-ti cont pe orange.ro si acolo ai preturile cu prelungiri de contract sau cu abonament noi!

| Calauz_Paul_1996 explică (pentru RandyOrton113):

Mi-am facut dar nu imi mai trimite sms cu codul care trebuie sa il scriu.nustiu de ce