| Mirela347 a întrebat:

Culoarea Orchid Grey de la Samsung Galaxy S8 plus este mai mult pentru fete sau pentru băieți?
Aș vrea sa-mi cumpăr, dar nu știu ce să aleg intre Orchid Grey și negru.

Răspuns Câştigător
| DM_Andreea_2002 a răspuns:

Eu te.aş sfătui să alegi Orchid Grey. Este universal îl pot avea şi fete şi băieți referitor la culoarea acestuia. Şi nu te.aş sfătui să îți iei negru deoarece este o culoare simplă, clasică aş spune eu.

1 răspuns:
| Lucian_Lavinia_2000 a răspuns:

Eu cred ca ambele culori se potrivesc unei fete. nu conteaza culoarea.