| MaryCv a întrebat:

Îmi recomandați sa îmi cumpăr Samsung Galaxy S8 Plus (Orchid Gray )? Cu argumente

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da

| gelu1970 a răspuns:

E un telefon bun.
Culoarea nu e importanta in ceea ce ma privește.

| Bogdan70001 a răspuns:

Desi nu sunt fan Samsung...n-am ce zice S8 este chiar un telefon reusit.Nu este nici foarte scump pentru ce ofera...adica de ex J7 la pretul lui iti iei un tel de 2 ori mai bun, dar S8 este ok si ca pret si ca calitate, versiunea Android-ului este noua, va primi si Android P daca nu ma insel, deci merita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce argumente frate? pretu' spune tot laughing

| Denisapop123 a răspuns:

Da îți recomand acest telefon. Nu doar camera e uimitoare dar are si niste funcții fantastice. Insa si prețul lasă de dorit

| MaryCv explică (pentru Denisapop123):

Mulțumesc de răspuns... Faptul ca spui ca are o camera uimotoare mă încântă... voiam de fapt și sa facă poze bune.