| irinuk28 a întrebat:

Cum aș putea să îmi schimb adresa de e-mail la un cont Microsoft, la NOKIA Lumia 620?
E urgent!
FUNDĂ!

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi încerca să faci "factory reset" ( revenire la setări de fabrică ), sau "hard reset" ( şi se şterge contul, apoi faci alt cont pe adresa dorită ) cu una dintre metodele explicate la linkul :
http://www.hardreset.info/devices/nokia/nokia-lumia-620/

http://www.hard-reset.org/......ard-reset/

ATENŢIE : prin factory reset se ŞTERG toate datele personalizate ( agendă/contacte, aplicaţii/jocuri, parole, etc. ) instalate/modificate după ieşirea din fabrică...

Toate cele bune.

| irinuk28 explică (pentru bursuc001):

M-am gândit și eu să îl resetez, dar mi-a fost teamă că pierd garanția, sau abonamentul(dacă e posibil așa cevahee hee ).

| bursuc001 a răspuns (pentru irinuk28):

Revenirea la setări de fabrică NU afectează Garanţia sau abonamentul happy
Poţi s-o faci liniştită.

O zi frumoasă.

| wapkr a răspuns:

Resetare din fabrica

| Dasoveanu_Mari_1987 a răspuns:

Tesetare