| bikesports2 a întrebat:

Cum as putea sa șterg istoricul profilul de Facebook, mă refer la locuri de munca, studii, locație, îmi apare în dreapta la alea trei linii, mai sus de grupuri. Și nu pe pot șterge, mă ajută cineva, dau funda mulțumesc

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la "Setari" si de acolo dai "editare" si poti sterge, dupa care salvezi schimbarile.

| MGEORGESCU a răspuns:

Una dintre variante e urmatoarea: acolo unde iti apar toate aceste detalii iti apare si un creion pe care daca il accesezi iti pare editare, si dai acolo si stergi toate informatiile care nu mai vrei sa iti apara.
Sau intri la setari, le gasesti langa butonul de delogare si accesezi: informatiile tale de pe Facebook, dupa care intri pe acceseaza-ti informatiile si alegi informatii din profil si acolo ti se da posibilitatea sa stergi tot ce vrei. Succes!