| EclipseXXX a întrebat:

Bună TPU,știu că pot șterge memoria browserului,dar pot șterge doar o parte din ea? Nu mă refer la memoria de azi,de o oră,două,trei,nici pe toată deotadă.Să pot șterge istoricul navigărilor și al descăcărilor,dar doar pe care le vreau eu.Să-mi apară tot istoricul și să-l șterg doar pe cel care ăl vreau eu, din tot istoricul.(P/u Mozila Firefox)

Răspuns Câştigător
| Barb0Senpai a răspuns:

Salut, intra in firefox si spune ctrl + shift + H si iti va aparea tot istoricul. Dupa aceea dai click dreapta pe ce vrei sa stergi si alegi Delete

1 răspuns:
| Residence_Victor_1995 a răspuns:

Intri în setări și acolo găsești History, acolo ștergi istoricul navigărilor, iar cel al descărcărilor îl gasești tot în bara menului sub numele de Downloads și după ce ai ales care dorești să-l ștergi apeși pe el click dreapta și delete ( șterge ).