| nimikutza a întrebat:

Cum bag net pe telefon gratuit de pe pc? am Vodafone si sunt la abonament si am net pe pc si vreau si pe telefon

3 răspunsuri:
| Georgiana2505 a răspuns:

Pentru a avea internet pe telefon, trebuie sa ai activata o optiune ce include internet pe mobil.Si eu sunt pe Vodafone, si pana acum ceva timp nu am avut internet insa pentru a putea beneficia de acesta a trebuit sa imi schimb tipul de abonament iar abonamentul a crescut ca si valoare. Depinde si de cati mb ai nevoie. Incearca sa suni la un operator Vodafone sau sa te duci intr-un magazin Vodafone si sa ceri mai multe informatii :*

| MonsterAndrew2012 a răspuns:

Ia-ti un wires

| xBest a răspuns:

Pai ac depide de telefon daca ai un smartphone si ai wifi pe el atunci cumprati un router wifi acesta are pretul intre 100-1800 lei daca nu ai wifi la telefon atunci nu ai de ales decat sa te duci sa schimbiabonamentul si sa activezi si mb evident pretul va creste la abonament.