| SurEn_Mustafa_1993 a întrebat:

Salut, cum pot beneficia de net gratuit pe telefon? Sunt pe Vodafone, abonament.

2 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Net moca nu ai cum.
doar sa cumperi router acasa la tine conectat la netu principal si o sa ai net in toata casa, sau sa stai in centrul orasului pana iti ingheata mana si bateria cu net moca happy

| Christian826 a răspuns:

Pai ar fi o metoda dar numai cu vodafom mere scuze asa as pute face gratis 100 mb in fiecare luna eu asa fac
eu am schimbat la Orange pentru ca pot vorbii unde vreau nu ca si cu vot