| HTMLCOCULY a întrebat:

Cum cumpar minute la cartela Vodafone cu 5 euro?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu dai banii iar vanzatoarea iti incarca de valoarea respectiva.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ti-l poti incarca la orice chiosc. Vei primi un cod, pe care trebuie sa-l introduci in telefon (atentie, sa nu tastezi gresit!)
Ori, te poti duce direct la firma (platesti ceva mai putin) si le spui numarul tau, fiindca ei ti-l pot incarca direct.
O alta optiune, poti forma *100# si alegi sectiunea "Oferte", de aici optezi pentru "oferta 5" (adica 5 euro). Pur si simplu, urmezi instructiunile! Iti vine factura acasa.
Aici, vezi preturile:
https://www.carteleprepaid.ro/cards_vf.php

| HTMLCOCULY explică:

Am zis ca am 5 euro deja, m-am referit cum iau minute de iau, dar am luat deja, mersi oricum!