| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Cum dau volumul mai incet la difuzor pentru apelurile telefonice, in afara de tastele de volum,de exemplu cand vorbesc cu cineva se aude tare chiar daca e la minim, pentru Samsung galaxy ace gt-s5830i

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Atunci cand vorbesti la telefon iti apare pe ecran un icon cu difuzorul si de acolo dai mai incet volumul.

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru alexs99):

Nu este activat difuorul (interfonul) deci daca dau pe el il activez nu dau mai incet volumul

| Harasaky a răspuns:

Pur si simplu apesi tasta volum jos in timp ce vb mai simplu de atat nu poate fi