| Creatza23 a întrebat:

Am un Samsung galaxy Gio, si e stricat butonul de Volum Up ...si cand vorbesc la telefon, volumul e la minim si de abia aud persoane cu, care vorbesc. De unde as putea sa dau volumul mai tare cand vorbesc cu cineva? help, dau funda!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Apasănd butonul de volum care funcționează, îți apare pentru câteva secunde acea bară mică cu un cursor pentru volum. Muți de la stânga la dreapta acel cursor (în funcție de cât de tare dorești să se audă).

| Creatza23 explică (pentru LTAA):

Nu merge... nu ma lasa sa modific volumul asa cum mi-ai spus tu.