| YourDeath a întrebat:

Cum dezactivez Bitdefender Mobile Security de pe un Allview? Pentru ca o sa mi se duca acea licenta de 90 de zile sau de cat naiba a fost, si nu am chef sa ma taxeze, plus ca vreau sa iau alt antivirus... Dau doar deconectare la informatii cont? Nu pot sa il dezinstalez de tot? Sau ceva?

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca nu ai un card inregistrat pe contul Google nu are cum sa te taxeze

| itsoft a răspuns:

Te duci in setarii/aplicatii si aici cauti bitdefender dai pe el dai intai stergere date si la urma dai dezinstalare. Bafta sper ca te-am ajutat!