| AnnyXD a întrebat:

Ce antivirus sa imi pun la telefon? Am avut Bitdefender Mobile Security am avut licenta pe 3 luni dar mi-a expirat si acum nu stiu ce antivirus sa imi pun. Am Allview P5 Q Max happy
Multumesc :*

5 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Eu am un Samsung si am ativirus pe el avast mobil cu licenta de un an.si merge ok.

| AnnyXD explică (pentru oo3):

Nu vreau sa dau bani pe antivirus... vreau ceva gratuit da sa fie bun

| oo3 a răspuns (pentru oo3):

Este gratuit.

| mihai69 a răspuns:

Avast! plătești doar dacă vrei ceva facilități „extra" (absolut inutile unui utilizator „casnic"). Se poate utiliza foarte bine varianta free. Mie îmi place și pentru facilitățile de blocare a telefonului dacă e pierdut, sau de localizare a sa.

| Kriss96 a răspuns:

Avast mobile. E gratuit si e foarte bun. Nu degeaba il ridica toti in slavi.