Întrebare recomandată | AnnyXD a întrebat:

Ce antivirus sa imi pun la telefon? Am avut Bitdefender Mobile Security am avut licenta pe 3 luni dar mi-a expirat si acum nu stiu ce antivirus sa imi pun. Am Allview P5 Q Max happy

Multumesc :3

30 răspunsuri:
| martzian a răspuns:

Niciodata nu am avut nevoie de antivirus pe telefon. Si nici nu am avut nici o problema desi am "zmartfeon" inca de pe vremea in care unii chiar credeau ca poata usca parul. Cred ca, mai ales pentru uzul normal, el foloseste inutil resursele aparatului.

| Narcis2007 a răspuns:

Nu ai nevoie de antivirus pe telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de antivirus pe telefon...
Eu am Allview H2 Qubo si Bitdefender e mult si degeaba.

| Klaudiu214 a răspuns:

E o porcarie antivirus'ul pe telefon

| KrEaThYvE a răspuns:

Hey, nu inteleg de ce cauti alt antivirus, daca ai avut bitdefender si nu s-a intamplat nimic timp de 3 luni de ce vrei sa iti schimbi antivirusul, acest antivirus este foarte bun, l-am avut si eu si inca il mai am happy poti sa iti cumperi alta licenta sau sa o prelungesti, daca chiar vrei altw antivirusuri poti cauta pe gogu, sunt multe siteuri dedicate telefoanelor si acolo o sa gasesti, gatis sau cu bani happy funda?

| AnnyXD explică (pentru KrEaThYvE):

Pai mi-a expirat licenta pentru bitdefender si imi cere banii sa imi cumpar alta. si pe prima care am avut-o mi-au dato cand am cumparat telefonul

| Carmen27 a răspuns:

Cel mai bine iei un antivirus de pe shpoul telefonului. Acolo vei vedea fiecare aplicatie prezentata si de asemenea sunt specificate si detaliile, astfel incat sa iti alegi unul cat mai bun. Iar cele mai bune sunt Bitdefender.

| YoshiFan a răspuns:

Avast! Antivirus este alegerea mea, dar daca instalezi aplicatii numai de pe Magazin Play (nu folosesti surse necunoscute) atunci nu ai nevoie.

| SilviaStefan a răspuns:

Ai incercat norton?

| ovdiuc a răspuns:

Incearca avast

| seedwow16 a răspuns:

Ia din Magazin Play(Play Store) sau ce magazin ai tu pe telefon si cauta Clear Master :0 Este bun incearca-l big grin Daca nu dezinstaleazal pe Bitdefender si apoi instaleaza-l iar laughing Funda?

| catwomen69 a răspuns:

Cel mai bun antivirus pentru orice telefon este AVG.winking Bafta!

| Mark72 a răspuns:

Salut! Nu cred ca ai nevoie neparata de un antivirus, pentru telefon. Dar daca tii neaparat sa iti pui unul, ti-au raspuns mai jos si alti useri, care-ti recomanda sa te uiti pe shop-ul telefonului(app store). Sper ca ti-am fost de ajutor!

| anamariata a răspuns:

Bitdefender mobile security cu licenta gratis pe 6 luni: http://www.mocasoft.ro/......is-6-luni/
este legal, merita sa incerci!

| aliana4ally a răspuns (pentru anamariata):

Tare! chiar imi expirase licenta, Multumesc!

| cosmin0608 a răspuns:

Ai aici o lista. Eu folosesc eset si este foarte bun.
https://www.media-max.ro/antivirus-pentru-telefon/

| INTERMED1 a răspuns:

Folosesc CM Security sunt multumit de el... mai poti folosi Kaspersky, Nod 32, Avast, AVG.

| GunnBossRO a răspuns:

Eu iti recomand avast antivirus.E gratis

| Senzualkiss a răspuns:

Nu este nevoie

| Sam34s22 a răspuns:

Salut...antivirusul care mie mi se pare cel mai potrivit pentru telefon cat si pentru calculator este Avast...mult succes in a gasi antivirusul bun pentru tine happy :*

| BarcaFC a răspuns:

Am avut si eu Bitdefender, si apoi mi-am instalat Avg si mi-a mers mai bine decat Bitdefender-ul...Iti recomand sa incerci si Avg! Succes!winking... Funda? puppy dog eyes

| GuguBv a răspuns:

Intra Pe Magazin Play si scrie AntiVirus si ia-l pe care crezi tu nu vreau sa-ti zic pentru ca daca nu merge va fi vina mea.

| doctorstorm a răspuns:

Http://www.apkmania.co/......-apk.html. Un antivirus foarte bun. Are functie de anti-theft, blocare, tot felul. Il descarci, instalezi pe telefon il configurezi, si merge perfect. Eu il folosesc si pe telefon si pe tableta si sunt foarte multumit.

| ARMYsme a răspuns:

Lookout e super util! si eu am Allview cu licenta expiratahappy funda? happy

| VictoriaWest a răspuns:

De pe magazin play -pe android. Si cauti pe magazin play "360 security".E foarte bun eu am incercat... incearca si tu... sau applock

| flaviflavi2000 a răspuns:

Ia-ti avast e bun

| 1234567890123456789012345678901224567890 a răspuns:

Avast e bun si sigur.

| MandaFlavi a răspuns:

Dr.web light este foarte bun

| CrascoVictor a răspuns:

Clean Master

| greenlessxd a răspuns:

Avast Antivirus,este destul de bunicel,plus că are si protecție anti-theft(anti-furt).

Iar despre anti-furt, mai exact trimite SMS-uri la numărul pus de tine atunci când se schimbă cartela, sau poți localiza telefonul, îl poți bloca, etc.