| ziftode a întrebat:

Cum fac restaurare backup pe telefon cu Android fara sa il resetez?

mai exact: am un telefon de cativa ani buni si acum mi-am luat unul nou, pe care il butonez de vreo saptamana, acum o saptamana l-am resetat si NU l-am lasat sa isi faca restore, dupa ce i-am bagat contul, iar acum as vrea sa nu pierd ce am butonat/setat la el toata saptamana, dar sa pun tot de pe cel vechi

se poate? cum?

6 răspunsuri:
| Gentlemans a răspuns:

Cu programul kies

| ziftode explică (pentru Gentlemans):

Sigur nu incearca sa reseteze inainte?

| Gentlemans a răspuns (pentru ziftode):

Nu pentru ca ii dai backup

| ziftode explică (pentru Gentlemans):

Ca sa clarific intrebarea pentru ca tot sunt confuz:

prin kies se poate face "MERGE" intre status-ul actual al telefonului si backup-ul unui alt telefon mai vechi?

| Gentlemans a răspuns (pentru ziftode):

Da

| ziftode explică (pentru Gentlemans):

Mercic, o sa incerc!