| AB_Laurentiu_1996 a întrebat:

Cum fac sa asociez al număr de telefon la oferta net primești, de la Vodafone? Eu sunt pe Digi și aș dori să dăruiesc net unei cartele Vodafone. Am deja un număr asociat, dar acesta nu mai este în uz.

3 răspunsuri:
| Cobra25 a răspuns:

Pai dai la meniul aplicației, te deconectezi și te va pune sa pui alt număr de Vodafone
Sper că te-am ajutat

| AB_Laurentiu_1996 explică (pentru Cobra25):

Aplicația net primești? Fiindcă dacă la asta faci referire....am făcut deja treaba asta. Automat când îmi scriu acolo numărul pentru logare, asociază numărul de telefon.

| Cobra25 a răspuns (pentru AB_Laurentiu_1996):

Da la asta mă refeream