| Cristinagetaandrone298626 a întrebat:

Cum pot sa urmăresc un număr de telefon daca el este pe Digi și eu pe Vodafone

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Sa urmaresti in ce sens?
daca te referi la urmarire de genul celor facute de serviciile secrete, cu depistari si localizari nu ai cum sa faci tu asta, iti trebuie tehnica, tehnica scumpa, dotari si cunoastere deci scoala pentru acele echipamente hardware!
Daca e vorba de localizat un telefon ai cum, daca ai instalat fizic un soft pe el...insa nu e tocmai legal daca telefonul nu-ti apartine tie!
Nu ne-ai zis despre ce este vorba.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai văzut cam multe filme.