| lascudaniel a întrebat:

Cum fac upgrade la Samsung galaxy s advance?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Eu am avut un s advance si la mine a mers mai greuthinking Desi 4.1.2 e mult superior la 2.3.6. 0Poate avea ceva versiunea de la mine... cine stie

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La setari, la telefon, poti sa dai sa verifice daca exista o actualziar de sistem. Desi nu iti recomand sa te grabesti la 4.1.2(mie mi se pare ca pe s advance 4.1.2 merge mai prost, culmea, decat 2.3.6)

| lascudaniel explică (pentru sltlp):

Nu-i adevarat, l-am bagat si merge mult mai bine, arata mult mai bine...vil recomand de aici puteti sa faceti si voi http://www.linkmania.ro/......s-advance/

| sltlp a răspuns (pentru lascudaniel):

Eu am avut un s advance si la mine a mers mai greuthinking Desi 4.1.2 e mult superior la 2.3.6. 0Poate avea ceva versiunea de la mine... cine stie

| KinekT a răspuns:

Setari-despre dispozitiv-upgradari de softwar sus e ceva de genul si iti spune telefonul daca exista un android mai bun