| Annitzzaa a întrebat:

Cum iau poze de pe calculator pe telefon,stiu ca, cu cablu de date USB dar cum? Am telefon: Vodafone Smart 4 Turbo. Dau fundita :3 :*

2 răspunsuri:
| Vladd97 a răspuns:

Cand conectezi telefonul la PC iti apare pe telefon "configurare USB" sau ceva de genul. Alegi "media" parca. O sa iti dai seama ce sa bifezi atunci cand o sa citesti.eu nu mai stiu exact.

| Lola456 a răspuns:

Pai bagi USB-ul in telefon si in calculator, iar dupa vreo 10 secunde trebuie sa iti apara un patrat cu mai multe iconite, tu trebuie sa dai pe Add images sau ceva de genul. Daca nu iti apare patratul atunci da click pe START apoi pictures si pe meniul din stanga trebuie sa iti apara numele telefonului. Iar apoi tragi imaginile pana in casuta unde scrie numele telefonului tau.
Nu stiu daca e asa, eu am Iphone S5 si nu ma prea descurc la alte telefoane dar sper ca te-am ajutat. :*