| Foxxy1408 a întrebat:

Cum imi activez internetul pe Htc?

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Daca ai un HTC Desire HD, sau Sensation (sau alt smartphone cu Android) introduci cartela SIM, si apoi activezi din setari 3G-ul.

| Foxxy1408 explică (pentru introduaicinumele):

Eu am Htc Touch Diamond.straight face si am sunat la Cosmote... si am trimis si mesaje imi spune sa intru pe site-ul cosmotestraight face

| introduaicinumele a răspuns (pentru Foxxy1408):

Telefonul cred ca are Windows, n-am mai avut telefoane cu Windows, si chiar nu stiu ce trebuie facut, ai putea sa te duci cu el la Cosmote ca poate ti-l rezolva eiwinking

| Foxxy1408 explică (pentru introduaicinumele):

Bine. Multumeschappy

5 răspunsuri:
| Buza021 a răspuns:

Cand introduci cartela in telefon primesti setarile de internet si mms, iar daca nu le ai primit trebuie sa suni la serviciul clienti din reteaua din care ai cartela si le ceri setarile dupa care ei le vor expedia. Bafta!

| Foxxy1408 explică (pentru Buza021):

Am incercat. dar nu merge!