| ciocolata30 a întrebat:

Cum imi descarc facebook si what's up pentru telefon. ps : telefonul mei este Samsung star 2 GT- S5260. va rog ajutatu-ma kiss big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe magazin playhappy sunt sigur 100% ca o sa gasesti facebook si what's up mai ales what's up, eu de acolo mi l-am downloadat

| Spartacus1127 a răspuns:

Intri pe Market si dai pe lupa scrii : Facebook, dai search. Prima chesstie este facebook, apesi pe el si dai download. Apoi astestpti sa se instaleze. Asa faci si cu What's up! happy Primesc ceva :laughing?

| Barbu_Vlad_1996 a răspuns:

Ignora-i pe astia care au raspuns, sunt destul de redusi crezand ca pe Star 2 ai Magazin Play(acest magazin e doar pe android). Facebook-ul il poti gasi pe www.m.facebook.com si acolo o sa iti apara posibilitatea sa il downloadezi, iar whatsapp-ul nu e inca compatibil cu Star 2( imi pare rau).