| Corina29 a întrebat:

Am si eu un telefon Samsung Star II GT-S5260 si vreau sa ii descarc teme.Am descarcat o temea de pe net,am bagat-o in telefon,si cand sa o instalez,imi spune,, Tip fisier neacceptat".Ce s-a intamplat? De ce apare asa? Este o problema cu telefonul? Mentionez ca il am de pe 24.12. 2011! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nimic telefonul.Nu ai descarcat de unde trebuie.Intra si descarca de pe Magazin Play(Google Play). Poti si direct din telefon.

| Corina29 explică (pentru darrio2007):

Imi poti da un link?

| Corina29 explică (pentru darrio2007):

Dar trebuie' sa platesc.

| darrio2007 a răspuns (pentru Corina29):

Din cate vad nu este cu plata.

| Corina29 explică (pentru darrio2007):

Ooops...

| Cătălin1309 a răspuns:

Samsung star II nu are Magazin Play.

| GeorgiiStefii a răspuns:

Mie nu imi merge nimica! dc?