| ForeverYoung99 a întrebat:

Cum imi schimb numele de bluetooth la Samsung galaxy mini 2 si la Samsung wave Y? Repede va roog. Multumesc. Funda :*

Răspuns Câştigător
| victorandrei a răspuns:

Setari /wireless si retea / setari bluetooth / nume dispozitiv (trebuie activat bluetooth-ul ca sa poti modifica numele)

| ForeverYoung99 explică (pentru victorandrei):

Este valabil pentru ambele? happy

| victorandrei a răspuns (pentru ForeverYoung99):

Asa ar trebui sa fie valabil la ambele. Oricum tinand cont ca au acelasi sistem de operare mari diferente nu sunt.

| ForeverYoung99 explică (pentru victorandrei):

Nu au happy Samsumg galaxy mini 2 are andorid pe cand Wave y are bada OS.

| ForeverYoung99 explică (pentru ForeverYoung99):

Android*