| anonim_4396 a întrebat:

Cum instalez Flash Player pe Lumia 520? Sau, se poate instala?

10 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Nu exista, nu se mai foloseste Flash Player pentru mobile, ar trebui sa ai HTML5 preinstalat in browser.

Ce vrei sa faci mai exact?

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Pai, atunci când vreau sa intru pe Pizap sau vocaroo, îmi spune sa instalez Flash Player. Si am vrut sa-l instalez, dupa îmi spunea ca a apărut o eroare sau ceva de genul.

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce browser folosesti? (instaleaza un alt browser)

Also, fa update la OS (asta daca nu e updated deja)

| anonim_4396 explică (pentru LePotato):

Aoleeu, nu ma lua asa, ca trebuie sa-mi explici ca unui copil mic. Nu le am deloc cu chestiile astea. :]]]

| LePotato a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi mesaj pe wapp

| Croampa a răspuns:

Faina telefon ai!

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Lasa-mă ca îmi vine sa-l sparg. Dar deja e spart. E cea mai handicapata rabla de cărămidă de telefon.

| syd a răspuns:

Din cate stiu se lucreaza din ce in ce mai putin cu Adobe Flash pe telefoane. Asa cum a zis MadPotato ele vin cu HTML5 integrat in browser. Nu toate paginile sunt la curent cu acest lucru si inca se foloseste Flash pentru anumite chestii, dar acesta nu mai este dezvoltat de Adobe pentru mobile, iar majoritatea OS-urilor noi nici macar nu il mai suporta.

| notefree a răspuns:

Nu poti

| AKARA0 a răspuns:

Nu se poate acum, dar se lucreaza.
Decat un flash browser daca vrei