| bogdi504 a întrebat:

Cum opresc fisierele din a se incarca in Google Drive pe Android? Au un buton din care le opresc pe fiecare manual dar vreau sa le opresc pe toate o data fara sa se mai incarce vreodata...Am incercat sa dau restart la telefon, sa opresc aplicatia, sa opresc internetul dar nimic, mi se tot incarca vreo 387 de poze in continuu si nu pot sa le opresc.Am un fisier de 590 mb care vreau sa il incarc si dureaza ani pana mi se incarca pozele ca ele au fost primele...Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Opreste orice sincronizare cu cloudul, o gasesti in setari, backup, Poze si clipuri video si da-l pe Off.