| Catrice a întrebat:

Cum pot afla ce fel de baterie trebuie sa iau pentru tableta?
Nu găsesc pe net după modelul tabletei, e incorporata și nu o pot vedeasad

69 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Mergi la un service, o deschide și îți zic eii
Sau poți să îl întrebi pe iubi tau de pe TPU happy

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Care iubit? Cine s-ar uita la un copil? La raMLesS te referi? Vad ca din nou i-o editat poza de la profil rolling on the floor

| Invictusman a răspuns:

Ce tableta ai copilus frumos? happy mergi la un service ca nu te dor piciorușele.

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Nu ăla, eh știe ea

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

S-o îndrăgostit copilașul nostru intelectual love struck

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Dacă era copilul meu, o dădeam la orfelinat

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Ce drăguț, îți lipsește turculetul și ma confunzi cu tine

| Catrice explică (pentru Invictusman):

Nașpa.
I-am dat Block lui ala cu secole în urma.

| Catrice explică (pentru Invictusman):

Pai și dacă n-am nici un service în oraș sau prin zona?

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

"Câtă empatie emani în jurul tău" laughing asta da dovada de iubire părintească, ești un exemplu de luat în seama, și eu făceam la fel rolling on the floor
Dar trebui sa admiți ca e un copilaș tare drăgălaș big grin
Ce mai face sawurma cu usturoi? Vad ca nu o mai întrat de ceva vremehee hee iai făcut ceva farmece?

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Dar unde stai stimate domnisor în deal? Nu are cum sa nu ai nici un service dacă stai la oraș, chestia e ca tu stai la sat nu la oraș, asa da. happy
Las ca poate te ajuta iubitelul tău happy
Nici nu vrei sa spui ce tableta ai.

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Sper că sa spânzurat, nu știu de ce ții morțiș să îmi amintești de javra aia

E la fel de drăgălașă că un câine mort pe asfalt

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Nu-mi poate lipsi gunoiul, din contra

Nu ași putea sa te confund cu tine din moment ce ție îți lipsește tupeul big grin

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

E o lașă copilașul nostru scump, nu vrea sa spună de unde e. love struck
Pff ce rea ești sad

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Oamenii răii sunt ce-i ce se prefac bunii
Eu sunt eu, nu sunt un înger, da nici demon

Bula
| Bula a răspuns:

Pe baterie scrie modelul.
Se inlocuieste cu acelasi model.

| Catrice explică (pentru Bula):

Știu,tocmai asta e problema ca nu am cum sa scot bateria.

| Catrice explică (pentru Invictusman):

Na îmi cer scuze ca nu zic la fiecare întrebare de unde sunt.
Zicea de tine ca ești iubihee hee
Pai la ce contează modelul dacă eu vreau sa aflu tipul Bateriei? Sau ai tu hack la ăștia de la Samsung? thinking

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Ia cine vorbește...stai că-i sun familia să-i zic ca vrei sa te împaci cu el brb

Bula
| Bula a răspuns (pentru Catrice):

Degeaba ai cumpara o baterie noua, tot n-ai sti s-o inlocuiesti.
Iti spun un secret: nu se desface cu ciocanul sau patentul. big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Mai bine îmi tai venele decât cu așa specimene

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

Îți cumpăr eu o cărămidă de pe timpul lui pazvante chioru' și asa a ta e la fel rolling on the floor
Zicea olae, ce vrăjeală ai pe tine rolling on the floor
Asta nu e domeniul meu, eu sunt cu medicina cu altele. Asa ca, drum bun și cale bătută cântăreții sa va... laughing
Spune-i lui silent sa îți cumpere o tableta dacă tot te da la orfelinat măcar sa te lase cu o "mica avere". happy

| Catrice explică (pentru Invictusman):

Lasă că n-ai tu bani nici de alea, nu vreau sa faci foamea sa te am pe conștiința.
Ia zi tu atunci ce sa fac cu ala de îmi da dureri de cap(a se citi Leatherface4ever)?

| Catrice explică (pentru Bula):

Ce amuzant, îmi plac ăștia de se cred deștepți.

| Catrice explică (pentru SilentRain):

I-auzi ce zice asta ca îmi iei iPad de 1 iunie happy

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Mâna întinsă care nu spune o poveste nu primește pomană big grin

Bula
| Bula a răspuns (pentru Catrice):

Eu iti schimb bateria, fara probleme, dar contra cost. tongue

| Invictusman a răspuns (pentru Catrice):

După ce te-am crescut asta mi toată recunoștință? După ce te am crescut cu ciorba de picioare în c.ur? Pai tu ii dai lui, nu el ție, cam încurci treburile laughing tu cauți anturaj cu dansul de obicei :p kinderas love struck
Of of, uite cu cine mi-am pierdut eu timpul, mai bine te dădeam la orfelinat vorba lui silent rolling on the floor

| Jus7t a răspuns:

Mergi la un service, îl întrebi pe nenea de acolo.
Sau chiar si amanet, se pricep băieții la telefoane.

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Mai bine îți iei câine, decât să faci un copil care te mănâncă de viu la bătrânețe
Ți-am zis eu