| Arome a întrebat:

Cum pot afla numarul unei persone care m-a sunat cu necunoscut?

Răspuns Câştigător
| LucianMoraru a răspuns:

Daca ai abonament poti afla la sucursala de unde ai abonamentul, sediul Orange, Vodafone sau Telecom, alta solutie nu ar mai fi, vazusem pe internet niste tutoriale, dar erau complicate. Bafta!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti, decat daca e vreo situatie mai speciala in care intervine politia

| OnuOnulică a răspuns:

Atata timp cat te-a sunat cu necunoscut nu poti afla numarul respectivei persoane...
Numai daca te duci la politie sa localizeze de unde a venit apelul.

| neutrino a răspuns:

Nu se poate asa ceva, in conditii normale.

| Jipa95 a răspuns:

Nu poti! Dar o metoda de a afla asta este sa-ti faci un nr de VoIp, iar de acolo sa-ti redirectioneze apelul catre telefonul tau ( nr. tau de telefon )
Pentru mai multe detalii, google it!

| Arome explică:

Multumesc