| StanGeorgyM a întrebat:

Cum pot bloca și eu un număr fără să mă mai sune sau să dea mesaj. Am un Vodafone Smart 4 Fun. Ce este de făcut? Dau funda cui mă ajuta.

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Folosesti o aplicatie pentru asta. va trebui sa incerci mai multe pana esti multumita de ce poate sa faca aplicatia. le descarci de pe telefon, dar eu iti dau un link si aici ca sa stii ce sa cauti. am folosit blacklist insa sunt sigur sunt si altele

https://play.google.com/......ore/search

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Descarca din Magazin Play aplicatia Blacklist Plus.Adaugi acolo, la lista neagra, numarul acela.Din jurnalul de apeluri.Il va bloca.