| andreisoho a întrebat:

Cum pot gasi un iPhone l-am pierdut astazi am cod pe el dar din pacate nu am avut aplicatia de la find my phone activata nu am factura la el. il pot gasi cu sim-ul?

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Mergi la politie. Daca e inchis nu-l gasesti cu nicio aplicatie. Trebuie sa ai un cod al lui, IMEI se numeste si cu el trebuie mers la politie si dupa cateva luni o sa inceapa cautarea. Multa rabdare si succes. La mine a durat 5 luni laughing