| JusTPauL a întrebat:

Cum pot opri sa nu-si mai faca androidul de la telefon upgrade?

4 răspunsuri:
| cristianox10 a răspuns:

Upgrade nu se face automat trebuie sa il faci tu asa ca este oprit deja

| JusTPauL explică (pentru cristianox10):

De fiecare data cand pornesc telefonul, imi apare android is upgrade, ceva de genu, si incepe 1/25..tot asa pana e 25/25 sau 27/27 iar de fiecare data am wi-fi-ul activat, asta explica cum isi face el upgrade de fiecare data, dar la setari am debifat optiunea.

| cristianox10 a răspuns:

Incearca sa te duci la settings-about phone-software update si debifeaza auto update si wi_fi only

| Ravash_Mihai_1993 a răspuns:

Nu poti