| Denny_Denisa_2001 a întrebat:

Cum pot pune muzica pe telefon? adica...de pe pc sa o mut pe telefon sau altceva.Am un smart mini dar nu stiu cum sa pun muzica in el...Ma ajutati?
FUNDA!

6 răspunsuri:
| Henriette1165 a răspuns:

Daca ai mobogenie e forte bine, il conectezi cu cablul de date, iei linkurile melodiilor de pe youtube le convertezi aicihttp://www.youtube-mp3.org/
-copiezi linkul
-dai convert video
-dai download
-il muti pe desktop
La mobogenie intrii la my music, dai import music si selectezi melodiile.
Bafta!

| Denny_Denisa_2001 explică (pentru Henriette1165):

Poti traduce? laughing) Nu ma pricep deloc

| Denny_Denisa_2001 explică:

Ok....am sa incerc...Stiu de cablul de data dar, s tiu doar sa scot de pe el cum fac sa pun, nu mai stiu.Voi incerca.

| Archaeopteryx a răspuns:

Cu un cablu de date( care are 2 mufe, una usb(o conectezi la pc) si alta care o conectezi la telefon) dupa care o sa instaleze driver-ul. In computer o sa iti arate numele telefonului, dai dublu click si copii muzica intr-un folder music\muzica etc.

| Catalin_Filip_1985 a răspuns:

Iti trebuie cablu de date si intri la conexiuni si dai on

| Nycoo_Nico_2000 a răspuns:

Iti iei un cablu de date al tau si il conectezi la pc si dupa dai clic dreata si dai pe send to---> DVD RW Drive dissc f ok?