| Ancadorinapascale1993 a întrebat:

Cum pot sa ma conectez cu contul de google pe care l-am avut pana mai anul trecut, pe celalalt telefon?
Dat fiind faptul ca telefonul mi-a fost spart, Facebook, tot nu mai am acces la nimic.
Actualul proprietar a schimbat parola contului de google...
Am nevoie de pozele macar de acolo din telefon si agenda cu nr de telefon.
Sa apelez la un hacker?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai poti, daca numai ai acces la parolele cu care ti ai facut prima data cont tot ce ai avut sau pierdut definitiv.

| glock17 a răspuns:

Aici e treaba putin mai complicată. In cazul in care ai numar de telefon pus la email sau un email de recuperare pe care inca il ai, poti reseta parola folosind numarul de telefon sau emailul de recuperare pentru ca majoritatea nu dau atentie acestor detalii si in final poti accesa contul, daca nu se pune problema de aceste optiuni poti incerca sa vorbesti cu actualul proprietar al contului, eventual sa il cumperi de la el sau intr-adevar poti apela la un hacker insa nu recomand, deoarece nu prea pot fi de incredere si iti pot da hack la mai multe chestii.