| chitaramea a întrebat:

Cum pot sa schimb tastatura telefonului meu din una qwerty in una standard... fundita

3 răspunsuri:
| MariusSorin a răspuns:

Nu cred ca se poate face asta, dar poti incerca la un service

| Freddie23 a răspuns:

Inca mai ai telefon cu butoate?

Stiu o modalitate prin care poti transforma telefonul TAU cu butoate intr-unul cu touchscreen.
Dar aia cu tastatura nu cred ca e posibila!

| chitaramea explică (pentru Freddie23):

Nu la astama refer... telefonul meu este cu touchscreen, iar tastatura virtuala este de tip qwerty, dar eu o prefer pe cea standard, si as vrea sa o schimb pe cea actuala cu cea care imi place... trebuie sa se poata face chestia asta de undeva din setarile telefonului, dar eu nu gasesc si ma intrebam daca stie cineva