| Marian25565 a întrebat:

Cum pot sa sparg contul google la telefonul wink city s?

6 răspunsuri:
| Jager a răspuns:

Conturile nu se mai "sparg" din 2009 de cand era mess-u

| Marian25565 explică (pentru Jager):

Inseamna ca nu stii ca e posibil am reusit la toate telefoanele pana la acesta am ramas in pana totala...nu stii nu comenta

| Hiperionn a răspuns:

Uita-te pe Youtube, trebuie sa existe ceva tutoriale

| Marian25565 explică (pentru Hiperionn):

Nu am gasit pentru acest model

| GhostRider24 a răspuns:

Telefonul nu are nicio treabă cu contul de Google (Gmail) și la fel cu spargerea acestuia.
Din moment ce ai întrebat, se pare că nu poți fii capabil să spargi un cont, și + că îți trebuie cunoștiințe superioare.
Trebuie să înveți Linux și alte informații din domeniul IT, apoi gâsești tu vulnerabilități sau poți trimite un keylogger celui ce se loghează pe acel email. E imposibil să faci așa ceva, și dacă da, e ilegal.

| Marian25565 explică (pentru GhostRider24):

Ba da e foarte posibil am reusit la multe modele dar la acesta nu pot momentan, multumesc de raspuns chiar daca nu a avut nici o treaba... o zi frumoasa...