| JusTPauL a întrebat:

Cum pot scoate de la telefonul HTC sensation xe, sa nu mai vibreze cand scriu pe messenger sau cand scriu un numar in telefon sa nu se mai auda? la fiecare buton apasat face un sunat aiurea, detalii daca se poate, dau funda!

5 răspunsuri:
| Juleuuss a răspuns:

Intră în setări, și găsești acolo.

| Izabelutssa a răspuns:

Pai dai la setari si trebuie sa iti apara atingere sau ceva de genu si dai acolo si o sa iti apara vibratie si dai pe ea si dai dezactivare sau cum scrie... oprire
Sper ca ti-am fost de ajutor.:XFunda!:X

| JusTPauL explică (pentru Izabelutssa):

LA setari am 30 de optiuni si fiecare mai are inca vreo 5 in ea, habar nu ma unde e, am cautat peste tot.

| Izabelutssa a răspuns (pentru JusTPauL):

Atunci nu stiu ce sa zic...straight face

| Izabelutssa a răspuns:

Pai dai la setari si o sa iti apara atingere, si dai acolo si o sa iti apara vibratie sau ceva de genul si dai pe el si dai dezactivare sau oprire vezi si tu cum iti apare.
Funda?