| LovelyKitty2 a întrebat:

Cum pun muzica pe iphone 4s fara calculator sau cablu de date? As vrea sa iau muzica direct de pe iphone, exista vreo aplicatie?

4 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns (pentru darrio2007):

Asta merge doar daca are jailbrake. So. Daca nu ai jailbrake pe el nu poti pune muzica pe el descarcand-o de pe net direct

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

ITunes sau mai e o aplicație, Music Maniac. iTunes e cea mai bună aplicație. Îți poți descărca filme, muzică, sau mai poți face transfer de date prin Bluetooth cu un alt dispozitiv cu IOS. O zi bună!