| Neagu_Andrei_1996 a întrebat:

Cum repar un telefon? Gen am o folie pe un j7 2017 si s-a spart...e a treia folie pe care am cumparat-o si nu mai vreau sa-mi cumpar alta..stie cineva cum sa fac ca sa nu se vada spartura?

1 răspuns:
| Bogdan70001 a răspuns:

Daca ai spart o folie de sticla nu ai ce sa faci decat sa cumperi alta.Si acum nu vreau sa fiu rau, dar daca zici ca ai spart 3 FOLII DE STICLA pana acum nu prea stiu ce cauti cu un telefon asa de scump. Sfatul meu este sa-ti iei o folie noua si sa ai mai multa grija cu telefonul, pentru ca, costa si el niste bani.Nici nu vreau sa ma gandesc ce faceai daca nu aveai foliile