| carmenjulieta a întrebat:

Cum sa deblochez un telefon Samsung la'fleur am batut gresit desenul imi cere contul gool nu il mai stiu

3 răspunsuri:
| Anonymous2907 a răspuns:

Incearca sa ii dai un reset din fabrica, dupa o sa iti mearca dar nu o sa mai ai aplicatiile, le ai doar daca ai facut backup

| ShacPaul a răspuns:

Buna trebuie sa ii fai reset din fabrica! Pasii sunt simpli:

1. Inchizi telefonul.
2. Cand deschizi telefonul tii 3 butoane apasate (butonul de power si cele 2 butoane de volum.)
3. Dai la reboot.
4. Astepti sa se faca reboot-ul.
Si apoi cand ti se va deschide nu vei mai avea parola pe el!

Succes!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Întâi precizează EXACT ce model de telefon ai!

Sunt mai multe modele de Samsung La Fleur :
https://www.google.ro/#q=Samsung+La+Fleur

Toate cele bune.