| Shto a întrebat:

Cum sa download-ez jocuri si aplicatii (cu si fara plata) pentru Android pe calculator si sa le instalez dupa pe smart-phone? Ce este Blackmarket si cum il gasesc?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În general, când vrei să instalezi jocuri/aplicaţii, este INDICAT să descarci aplicaţii/jocuri DIRECT pe telefon!

Dacă le descarci întâi pe laptop/Pc şi apoi le copiezi în telefon e POSIBIL ca să NU le mai recunoască şi să NU ştie cu ce să le deschidă!

Toate cele bune.