| Batin_Gabriela_2002 a întrebat:

Cum sa sterg un numar din lista de respingeri automatr de pe Samsung galaxy j5
Urgent
Dau funda

2 răspunsuri:
| Anaconda3 a răspuns:

Pai intri la aplicatie telefon unde dai sa scrii un numar de telefon, dupa aceea dai la mai multe, setari, blocare apeluri, lista blocari si dupa aceea iti apare numarul si o liniuta mica rosie ca un minus si dai pe ea

| Infotech a răspuns:

Pai : da la setari>apel > nr respingere automata (sau ceva gen) tine apasat pe nr respectiv si dai pe un cos de gunoi unde scrie stergere.
Nu sunt sigur daca asta