| AlexTd77 a întrebat:

Salve! stiti cumva cum as putea sa pun pe cineva pe lista de respingeri sau sa fac cumva sa nu ma mai sune acea persoana? am un telefon Samsung galaxy young. dau funda.

1 răspuns:
| JomelaMaya a răspuns:

Eu pot să-i pun in felul urmator: [ nu stiu daca tie iti merge : apropo al me e in engleza ] : intru la meniu, apoi la apeluri si apare chiar in mijocul : „ add to reject list " ceea ce inseamna adauga la lista de respingere si dupa dai pe ala si alegi numarul. Sper sa reusesti stiu cat este de enervant sa te tot sune intr-una. Dupa vei primi numai mesaj cum ca ai avut un apel nepreluat de la acel numar si lui i se va da respingere automata, in cele din urma nu va mai suna big grin.