Întrebare recomandată | alessandră19 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare :d. nu știți cumva cum pot băga pe cineva la lista de respingeri pe Samsung galaxy y?! dau fundă happy.

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Există o aplicație pe play store, black list sau ceva de genul ăsta, care îți blochează toate apelurile de la ce numere vrei tu.

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună dimineaţa, apeşi la contactul respectiv apoi la setări contact parcă şi îţi apare acolo, dacă nu mai simplu ar fi să-ţi bagi un program care respinge automat apelurile secretizate plus altele alese de tine, caută programul.
O zi bună!

| mihaelutzamy a răspuns:

La respingere apeluri gasesti, scrii numarul pe care doresti sa nu mai primesti apeluri de la el si gata. In plus poti respinge si numerele private.

| DenySiGaby a răspuns:

Apesi pe numarul carew vrei sa-i dai ocupat tot timpul si dai sper dreapta cu degetul si acolo o sa apara mai multe chetii apesi penultima bulina sau nu-mi pot da seama cum arata la un galaxy dar stiu la telefonul meu acolo o sati puna o intrebare si tu o sa dai cu da. Succes!